Умови та порядок повернення придбаного бракованого товару в інтернет-магазині «KnigiMAK»

Згідно Додатку №3 Постанови КМУ від 19 березня 1994 року № 172, відповідно до положень чинного законодавства України, друкована продукція належної якості не підлягає поверненню. Даний порядок регулює умови повернення придбаного бракованого товару (книги, інша поліграфічна і друкарська продукція і т.д.)
У разі придбання бракованого товару, Покупець має право на свій вибір бракований товар:
– Обміняти його на інший такий же, належної якості;
– Обміняти його на аналогічний товар з частковою доплатою або частковим поверненням сплаченої суми, в залежності від вартості аналогічного товару;
– Отримати знижку на бракований товар, розмір якої встановлюється за згодою сторін;
– Повернути його і отримати сплачені гроші в повному обсязі.
3. Бракованим вважається товар, який має дефекти, отримані при транспортуванні (розірвані сторінки, здавленості, потертості) або в якому допущено поліграфічний брак (спотворення тексту, значна втрата кольору, відсутні фрагменти тексту, перевернуті сторінки по відношенню до обкладинки, кривої обріз, неправильна склейка і т.д.).
4. Претензії по бракованих товарів адресуються в усній формі по телефону +380634151753 або ж в письмовій заявці на електронну адресу: knigimak@gmail.com. У разі необхідності менеджер надасть Вам сприяння.
5. Термін розгляду претензій – до 14 календарних днів з дати отримання претензії.
6. У разі задоволення заявленої претензії: Покупець самостійно відправляє поштою або кур’єрською службою бракований товар і товарний чек на адресу магазину. Вартість доставки бракованого товару компенсується.
7. Спосіб повернення грошових коштів – аналогічний їх отримання, якщо інше не обумовлено сторонами.
8. Відповідно до вимог Податкового кодексу України, Покупець для повернення грошових коштів зобов’язується надати Продавцю копію паспорта та ідентифікаційного коду Покупця, згідно вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Просмотров: 92