ІСТОРІЯ ЗАСНОВНИКА

У житті бувають моменти, що змінюють тебе. Вони приходять зненацька і перевертають усе, що ти помилково вважав ґрунтовним та непорушним.

У віці 38 років, працюючи на посаді комерційного директора виробничої компанії в одну з нарад замість звіту, я сказала, що більше не можу. Я сказала це і зрозуміла, що мені фізично стало легше. Я зрозуміла, що в якийсь момент моя любов і відданість компанії, в якій я працювала виявилася сильнішою за любов до себе, своєї сім’ї і взагалі до життя.

Після ейфорії від вчинку постало питання – а чим я власне, хочу займатися. І це виявилося одне з найбільш “підлих” питань у моєму житті, яке я поставила сама собі.

Приходячи до тями, знаходячи експертів, заходи та літературу для відповідей на мої запитання – прийшла до того, що таких людей як я дуже багато. На жаль, нас не вчили любові до себе, самоцінності та адекватної самооцінки.

Не у всіх є готовність звертатися до експертів, адже для цього потрібно “оголити душу”. Багато хто намагається вирішити свої питання самостійно

Я вирішила сама організовувати навчання. Пробіли бачила в комунікативних навичках людей. Те, власне, від чого постраждала я – не вміла говорити “ні” людям, до яких добре ставилася.

На заходах, учасники часто запитували, чи є крім роздаткових матеріалів додаткова література, яку можна використовувати надалі самостійно, щоб не втрачати навички. Так народилася співпраця з великим українським видавництвом “Колесо життя”.

Ганна

Раніше, як подарунок до мого звільнення я отримала від подруги чудовий “Щоденник Нового Життя”. Це було так очевидно, адже саме він допоміг мені розпочати свій шлях саморозвитку!

Далі відбулося моє знайомство з метафоричними картками і я дізналася, що Україна багата на авторські продукти. Я почала знайомитися з експертами, авторами книг з психології та саморозвитку, щоденників, метафоричних карт та трансформаційних ігор. Яким же був мій подив, коли я усвідомила, що автори-експерти-творці не можуть продавати свою продукцію.

Виникла ідея пропонувати учасникам заходів саме авторські інструменти з психології та саморозвитку.

Далі, коли наприкінці 2019 року розпочалася пандемія і всі масові заходи були скасовані, виникла ідея створити інтернет-магазин, в якому можна поєднати потреби різних людей у ​​саморозвитку та авторські продукти, які на той момент займали хоч і невелику, але вже значну частину бізнесу. .

Поклавши руку на серце, при всьому моєму досвіді управління виробництвом і комерційним департаментом, раніше я керувала вже збудованим бізнесом, в якому найбільша відповідальність лежала на власнику і мені потрібно було пройти весь шлях самостійно.

Бізнес у тому вигляді, в якому він є зараз викристалізувався з “0”, з повного нерозуміння як це має бути до налаштованих бізнес-процесів і певної репутації на ринку.

Як управлінець у минулому, з усім своїм досвідом та знаннями у продажах та стратегіях розвитку я, проте, зробила багато помилок та особистих відкриттів на цьому шляху. Зараз я добре розумію фразу про те, що “бізнес відображає власника”, про особистий бренд та налагодження відносин з клієнтами та партнерами. Адже всі ці слова я прожила. І зараз для когось це прості слова чи заголовки книг, а для мене це досвід та правила.

Якщо подивитися на мене через призму моїх цінностей, можна сказати, що я відкритість, чуйність, повага, уважність, людяність, якість, обов’язковість… Це те, що згадала прямо зараз.

Моя місія насамперед – це служити людям. Служити через повагу та любов до себе, своїх партнерів та клієнтів.

Якщо ви чомусь потрапили на цей сайт, це означає, що продукція, яка тут є чомусь вам потрібна! Надихайтеся, вибирайте та насолоджуйтесь якістю свого життя!

Ну а я поряд, щоб допомогти вам із вибором.

З повагою, #вашааннаірмашова❤