Вітаю!

ПРО НАС

Я – Ганна Ірмашова.

І я засновник сайту КнигиМАК

Ось уже 4 роки я “збираю” колекцію авторської літератури з психології та саморозвитку для ваших яскравих, усвідомлених цілей та життя, наповненого змістом.

Понад 4-х років тому я розпочала співпрацю з моїм улюбленим українським видавництвом “Колесо Життя”, а зараз ви можете знайти на сайті продукцію понад 100 українських авторів.

Точніше, все почалося набагато раніше - з професійного та емоційного вигорання на найманій роботі. З інтуїтивного пошуку інструментів, які б допомогли вийти з цього стану, зі знайомства з експертами допоміжних професій. І розуміння, що таких, як я - людей, які не вміють піклуватися про себе та свій психоемоційний стан дуже багато.

Співпраця з українськими авторами спочатку була випадковим збігом обставин. Тоді я просто щось робила, шукала “свій” шлях розвитку бізнесу.

І як я рада тому, що саме це стало родзинкою магазину!

На мій приємний подив, багато покупців, стали постійними клієнтами. Адже, повертаючись через якийсь час, вони знаходять для себе нові і нові інструменти.

Я не зупиняюся на досягнутому та продовжую відкривати нові грані талановитих українських авторів. У розробці велика частина сайту, яка буде присвячена знайомству з українськими практикуючими експертами. Саме вони створюють шедеври, які впливають на покращення якості життя багатьох із нас.

Нові варіанти щоденників для саморозвитку, метафоричних асоціативних карт, посібників для підвищення кваліфікації експертів і навіть трансформаційні ігри – все це чекає на вас у магазині.

Сьогодні, крім друкованої продукції, дуже потрібні електронні товари, так як багато хто з нас змушений переїжджати в інші країни для забезпечення безпеки наших близьких і працювати віддалено в онлайні. А також, перебуваючи далеко від дому, своїх улюблених, звичних речей і не маючи можливості зберігання друкованої продукції на тимчасовому місці проживання – література в електронному вигляді може дуже врятувати. Ця категорія товарів повільно, але впевнено зростає.

Я завжди відкрита для ідей та пропозицій та готова до співпраці.

І, звичайно, ми з командою будемо раді, якщо ви гідно оціните асортимент магазину і він стане вашим вірним помічником!

Ганна Ірмашова та команда магазину КнигиМАК❤